Grota solna

Grota solna

Sól i mikroklimat groty korzystnie wpływa na organizm. W jaskini solnej temperatura wynosi około 19 stopni.  Na mikroklimat jaskini pracują najnowszej generacji urządzenia, w których tłoczona jest solanka. Powietrze w jaskini zawiera takie pierwiastki jak: jod, potas, wapń, sód, magnez, brom i selen. Dzięki nim poprawiamy naszą kondycję zdrowotną, a tym samym wspomagamy ciało w leczeniu następujących chorób: schorzeń górnych dróg oddechowych, astmy oskrzelowej, różnego rodzaju alergii, łuszczycy, stanów zapalnych skóry oraz schorzeń przewodu pokarmowego.

Grota solna

Seans w grocie solnej ma wpływ na nadciśnienie, niedoczynność tarczycy, choroby sercowo-naczyniowe i jest szczególnie zalecany przez kardiologów dla pacjentów po stanach zawałowych. Poza tym grota solna ma korzystny wpływ wszelkiego rodzaju nerwice i stany przemęczenia, spadki odporności organizmu nasilające się w okresie jesienno-zimowym.

50 minut w grocie jest porównywane do 2 dni pobytu nad morzem. Aby kuracja była skuteczna wskazane jest od 7 do 10 zabiegów.

Ruska bania

zobacz więcej

Grota solna

zobacz więcej

Kosmetyki naturalne

zobacz więcej

Solarium brązujące

zobacz więcej